Tuesday, March 4, 2014

Country ball


Yep, this picture is for real! Soak it in! Look at it again! Notice the sultry look of one lady and the sexy shoulders of the other one. It's quite obvious what the authors of this calendar were thinking - sex sells - so why not combine womanly beauty with that of a bovine variety? And the result is this! I know that as a woman I am not the targeted audience but I have to admit I am a willing recipient. Because every time I see this picture it makes me seriously LOL! (And we know how important laughter is - it makes your skin better, your life longer etc. And this calendar is a seriously great way how to prolong my life - it's effing hilarious! What - a - gem!) And I know that I am going to enjoy this picture and several other very similar ones this whole year - cause this, ladies and gentlemen, is a fantastic calendar we won - at a local Country Ball! (We actually won a yearly subscription of Vinotéka magazine - this was only a gift, I guess - but it pales in comparison to this calendar.)

We all know Murphy's Laws so what happens when you have a full closet of gorgeous dresses (here)? Well, the answer is obvious - you'll go to a country ball where you get to wear - you guessed it - your gorgeous jeans and shirt. Damn! Just my luck! But on the bright side - it was enormously comfy! (And of course, the whole evening was great fun - well, it was with a bunch of great people - so it was expected! )

SK: Áno, nerobím si prdel, ten obrázok, čo vidíte je naozajstný. Videli ste už niekedy niečo také úžasné? Ak nie, poriadne si to vychutnajte. Všimnite si zvodný pohľad jednej slečny a sexy ramená tej druhej. Je očividné, aký cieľ mali tvorcovia tohto kalendáru - sex jednoducho predáva - tak prečo by sme neskombinovali ženskú krásu s tou kravskou? A výsledkom je toto! Uvedomujem si, že ako žena nie som cieľovou skupinou, ale musím sa priznať, že som vďačným recipientom. Pretože zakaždým, keď sa naň pozriem, tak sa musím seriózne zasmiať. (A všetci predsa vieme, aký je smiech dôležitý - zlepšuje pleť, predlžuje život atď. A tento kalendár je fantastický spôsob ako si predĺžiť život - podľa mňa je totižto neuveriteľne popi*i! Čistý skvost!) A tento obrázok a ďalšie podobné si budem vychutnávať po celý rok - pretože, dámy a páni, tento fantastický kalendár sme vyhrali v tombole na Country bále! (V skutočnosti sme vyhrali ročné predplatné časopisu Vinotéka - toto bol asi len darček navyše - ale predplatné na tento kalendár nemá!)
Všetci poznáme Murphyho zákony, takže čo sa stane, ak máte k dispozícii celý šatník krásnych šiat (tu). Odpoveď musí byť každému zrejmá - idete na country bál, kde máte príležitosť si obliecť - áno, uhádli ste - svoje nádherné - rifle a košeľu. Do prčíc! Ale na druhej strane - bolo to nenormálne pohodlné. (A samozrejme, celý večer bola strašná sranda - ale veď to bolo s partiou super ľudí - takže sa to dalo očakávať!)


Armed and dangerous...but wait...I'm missing something...
A drink! 

Now it's perfect
No comments:

Post a Comment